další resortní organizace
Správa KRNAP
    Diskuse, stav ledu
Tato diskuse slouží pouze k výměně informací ohledně lezení na ledopádu, kvalitě ledu, apod.; příspěvky s vulgárním nebo k tématu nepříslušejícím obsahem, reklamy, spamy apod. budou smazány.
* Jméno:    Všechna pole s * jsou povinná
* Titulek:
* Komentář:
Obrázek: Ochrana proti nevyžádaným příspěvkům
* Spam kód:
 
{http://fitjoin.ru|http://eroplus.info} - {http://fitjoin.ru|http://eroplus.info}
Ńěĺříčĺ čńňîđčč ĺćĺäíĺâíî íŕ ďîđňŕëĺ <a href=http://fitjoin.ru>Ĺćĺäíĺâíűĺ ďđčęîëű</a>
Ŕ äë˙ öĺíčňĺëĺé ýđîňčęč, îáîč ýđîňčęŕ, ÷ĺđíî-áĺëŕ˙ ýđîňčęŕ íŕ ďîđňŕëĺ <a href=http://fitjoin.ru>Ęđŕńčâŕ˙ ýđîňčęŕ</a>
28.03.2017, 11:34, REAGOVAT
http://www.coredeforcemma.com/ - http://www.coredeforcemma.com/
From ability training to tea social to yoga, they??ve helped thousands efficacy piqued with all kinds of workouts. HEART DE ARMY includes 4 MMA-style workouts, 2 bodyweight workouts, 2 determination workouts, 1 hot <a href=http://www.21dayfixfitness.com/>21 day fix</a> rise workout, 1 signify before-bed draw rote, a quick-start dodge, a 30-day record, and an eating layout! Dent De Force is a 30 age separate soldierly <a href=http://www.cizeshaunt.com/>cize</a> arts program co-created lifestyle two of Beachbody??s newest trainers, Joel Freeman and and Jericho McMatthews. Without <a href=http://www.coreforcebeachbody.com/>Core De Force Workout</a> paraphernalia, it purposefulness alleviate you establish your soul and cast federate well off using boxing, kickboxing, and Muay Thai combo workouts. Romp the DVDs and survive ripple your workouts chase of 90 days! <a href=http://www.fjallravenbackpack.com/>fjallraven backpack</a> Centre de Arm-twisting is your 30-day countdown to a knockout body. Created whilom Joel Freeman and Jericho McMatthews, it??s the final hybrid military arts-inspired workout that observe fit <a href=http://www.22hcworkout.com/>22 minute hard corps</a> swat subterfuge the belly profusion, succour flog inches touched in the head your waist, and incise total-body announcement of signification??no gadgetry required. Includes the in general shooting alliance in the satiny Shakeology Ultimatum Posy except on the side of the DVDs. The Medial De <a href=http://www.coredeforcemma.com/>Core de Force</a> Change someone's arm Prove Assembly comes packaged with Shakeology. And they??ll be the on to forgive something be known you?? if you illusory to transmute your in one-liner piece body and spill the belly oleaginous, nothing beats NUCLEUS DE PUT THE BARELY MAKE IT ON SOMEONE??s confused stalwart arts-style training. This nutrient mum dinner replacement shiver combines 70 superfoods and 9 servings of fruits and vegetables per serving! It is clinically proven to lower blood sugar, discredit cholesterol, and <a href=http://www.trxstrapsbands.com/>trx straps bands</a> with with authority loss. Preferably you??ll hire unrestricted digital access to <a href=http://www.cheapestmodafinil.com/>cheapest modafinil</a> Seed De Fervour on Beachbody On Inquire with a 90 epoch Stimulus membership. You??ll also into the possession of an affecting disperse manoeuvre eating layout and nutrition policy that I can stop modify to your caloric <a href=http://www.cizebeachbody.com/>cize</a> needs. You won??t be skimping on the comestibles in this a specific and I??ll although convey you a spare insider info??BBQ Chicken Pizza is on the menu! Unburden me that doesn??t urge you!!! HEART DE <a href=http://www.countryheatdvd.com/>Country Heat</a> VALIDITY is the blue ribbon program from our newest Wonderful Trainers Joel Freeman and Jericho McMatthews.
27.03.2017, 08:18, REAGOVAT
stav ledopádu - Josef Ptáček
Ahoj přátelé horolezci a pracovníci KRNAPu ! Strukturu ledu dnes 18.3. bych přirovnal k jahodové dřeni (nemyslím barvu). K lezení jsme se neodhodlali protože se nedá odhadnout kdy to spadne, vlevo od původní "jeskyně" je výrazná puklina. Cepíny i mačky se zasekávají velmi dobře a dobře i drží, ale vyndat hroty cepínů ven je velký problém. Za pouhou špičku to už rozhodně nedrží. Také díky dešti jsme to dnes odpískali a tuto sezónu bych považoval za ukončenou. Stopa na Buď fit je neudržovaná, ke zdolání Labe jsem rád využil kladky a ocelového lana přes řeku. Osobně bych se už do stěny nepouštěl, ale barva ledu je nádherně modrá a za podívání to stojí.
Přeju všem úspěšnou lezeckou sezónu ! Ahoj
18.03.2017, 23:26, REAGOVAT
stav ledopádu - Petra Šťastná (Správa KRNAP)
Logo KRNAPVe středu 15.3. jsem se byla podívat na ledopád a vypadá dost podobně jako o předhozím víkendu. Levá strana výborná - ledu dost, pravá horší. Jsou v něm díry, střední pilíř podtátý, jak moc to nevím, buďte opatrní. Jinak platí to co napsal Aleš níže. Sněhové podmínky na Buďfitce jsou také dobré, doporučuju přesun na lyžích. Kdybys jste tam někdo o víkendu šel, napište prosím do diskuze, jestli t vůbec šlo. Dík.
15.03.2017, 14:56, REAGOVAT
Pořád se dá i šroubovat - Aleš
V sobotu 11/3 se na hlavní stěně lezlo s horním všude. Vyvádělo se (1x) buď úplně vpravo (hodně vpravo od středového koutku s jeskyňkou), asi 5m od konce ledu. Nebo (3x) v lehčím vlevo od středního pilíře.
Led měkký, jako uprostřed března. Díry vykopaný na cepíny i nohy, takže lezení lehčí, mnohem.
Nohoře střední pilíř skutečně podtátý, tomu se všichni vyhýbali.
Taky se rozdávaly rady, aby se pod ním nepostávalo.
Ale na druhou stranu mi přišlo, že vpravo minulou sobotu teklo po povrchu víc vody než dnes.
Kdybych nemusel počítat daně, tak bych příští víkend ještě jel.
11.03.2017, 20:36, REAGOVAT
stav ledopádu po středě -informace od lezců - Petra Šťastná (Správa KRNAP)
Logo KRNAPVe středu 8.3 jsme byly lézt na ledopádu u Buď fitky a kvalita ledu byla slušná. Střední a levá část dobré, pravá část je velmi nepříjemná, bez možnosti jištění- nebylo kam šroubovat. Co nás nemile překvapilo bylo podtátí středního ledového pilíře stékající vodou (viz. foto 2). Kam až je pilíř podtápý nedokážeme odhadnout. Možnost dalšího bezpečného lezení, případně zřícení, by měla posoudit nějaká kompetentní osoba.
09.03.2017, 18:00, REAGOVAT
Buďfitka -podmínky - Jan Pekárek
Ahoj, věděl by jste někdo jestli je buďfitka sjízdná na lyžích
Děkuji
Jan Pekárek
08.03.2017, 08:41, REAGOVAT
Re: Buďfitka -podmínky - Petra Šťastná (Správa KRNAP)
Logo KRNAPBuďfitka sjízdná bude. Před týdnem neměla žádné díry, je pravidelně upravovaná (zhutněná) a ve stínu lesa.
08.03.2017, 14:59
Stav ledopádu po víkendu - Petra Šťastná (Správa KRNAP)
Logo KRNAPDle informací od kamaráda byl led o víkendu měkčí, takže je důležité dávat pozor při šroubování, ale celkově to prý šlo a lezení bylo pěkné. Jaké panují teploty přes noc nevím, na Labské boudě mrzne, ledopád se však nachází ve výšce cca 900 m. Budete-li mít někdo zprávy z lezení, prosím napište do diskuze.
07.03.2017, 10:34, REAGOVAT
Stav? - David
Tak jak to s ledem po oteplení dopadlo? Pomohlo ochlazení?
25.02.2017, 20:56, REAGOVAT
Re: Stav? - Vlada
V sobotu byl led v docela dobré kondici. Místy lehce tekla voda, ale nic zásadního. Levá část část ledu naprosto v poho, pravá už je slabší.
26.02.2017, 17:48
21.2 podmínky - Happy
Oteplení přineslo razantní zhoršení podmínek. Kupodivu. :-) Středem ledu se valí jedna velká řeka. Zbytek připomíná potok. Led postupně podtává, místy se po vrtání valí ven voda. Uvidíme jak se situace vyvine ....
21.02.2017, 18:06, REAGOVAT
Soutěž - tipuj finálový čas - Milan Dvořáček
Tak je tu opět soutěž! Zúčastnit se může každý. Tipujte můj finálový čas Vírského cepínu 2017 a vyhrajte rychlolezecké háky, jaké se používaji na SP a společné lezení na ledové stěně Vír. Stačí do komentářů pod plakát na FB stránce https://www.facebook.com/milandvoracek.iceexpress napsat svůj odhad finálového času s přesností na setiny vteřiny. Při více shodných časech platí čas toho, kdo jej napsal dříve, ale setiny vteřiny dávají dost prostoru všem pro jejich unikátní tip. Uzávěrka bude v sobotu 11.2.2017 ve 12.00 hodin. Výherce bude kontaktován zprávou na FB. Úplně to sem nepatří, ale i trochu ano vlastně... proč se případně s výhercem nedomluvit na lezení v Labáku :)
08.02.2017, 13:22, REAGOVAT
Spolulezec - Jirka
Nešel by někdo na led ve středu 18.1.? Parťák si zlomil ruku, tak mi chybí spolulezec. Můžu nabrat cestou Liberec - Špindl. tel. 732674507
Jirka
10.01.2017, 08:05, REAGOVAT
podmínky - Honza
Zdravím. Ti co byli ve čtvrtek nebo jdou dnes v pátek, prosím jaké jsou podmínky ledu po tom co se tam proběhne denně tolik lidí? :) A jsou lezitelné i levostranné ledy? Takový ten menší bobek úplně vlevo a led s kmenem v začátku cesty? Díky za info a ať to natejká! ( ne předloktí) :D
06.01.2017, 07:20, REAGOVAT
Re: podmínky - Nessquick
Led přemrzlý, štípe se jak prase. Hlavní led: levá nejlehší část nakopaná a naklofaná, v tomhle mrazu se neobnovuje. Kde není nakopáno je tříšťová sračka. Ve středu a výš kde teče, tak materiál dobrej. Levej (železitej), po čtvrthodinové procházce k němu, panenskej, přemrzlej nebo ten samej firnosajrajt. Nic moc, bylo líp a počítám, že v sobotu bude hůř.
06.01.2017, 10:04
počet linií - David
Ahoj, neví někdo kolik linií se dá aktuálně lézt?
04.01.2017, 10:26, REAGOVAT
Re: počet linií - aladin
Podivej se na aktualni foto...
04.01.2017, 16:06
Re: počet linií - Gábina
No, podle me bude v sobotu tlacenice. Sice ma fest mrznout, ale i v tejdnu tam nekdo bude, takze led dostane trochu na budku. Ale tesime se, to jo :)
04.01.2017, 16:39
stav ledopád 29.12. - Petra Šťastná (Správa KRNAP)
Logo KRNAPDle zaslaných informací je stav ledopádu O.K. a natéká.
30.12.2016, 08:47, REAGOVAT
stav v pátek a sobotu - vašek
Je nějaká pravděpodobnost, že led bude v lepší kondici v sobotu než v pátek? Pokud ano, tak bude možno si někde vyzvednout doklad v sobotu?
28.12.2016, 20:07, REAGOVAT
Re: stav v pátek a sobotu - Petra Šťastná (Správa KRNAP)
Logo KRNAPZaručit, že led bude v sobotu v lepší kondici než v pátek nedokážu. Záleží to na mnoha faktorech. Doklad si lze vyzvednout na infocentru jako obvykle - viz otevírací doba v záložce Kontakty. Jedná-li se o dobu mimo otevírací hodiny, je dobré se dopředu dohodnout telefonicky.
29.12.2016, 08:10
Led k 26.12.2016 - Globsec
Tak dnes jsme se byli podívat na led. Je ko . dutý a pod myty. Padali na nás metrové ledové kusy.
26.12.2016, 19:02, REAGOVAT
Stav :) - Milan
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli má někdo aktuální informace o ledu? Díky
22.12.2016, 10:20, REAGOVAT
utery - zavřeno aby si led odpocinul - Petra Šťastná (Správa KRNAP)
Logo KRNAPAhoj, jak píše Vojta, led pomalu ale jistě přibývá, doufám, že se situace bude jen zlepšovat. Na úterý je led zavřený, kvůli regeneraci.
19.12.2016, 09:10, REAGOVAT
Stav 16. 12. - ledoborec - Vojtěch Dvořák
Dneska lezení dopoledne. Cesta ze Špindlu od Medvědína neupravená = možno jít v klidu i pěšky. Běžky výhodou. Přes vodu v pohodě. Levý led odlezen odspodu. Pravý led (směr) vylezen s TR. Vypadát, že led pomalu, ale jistě roste. Ať vás provází síla!
16.12.2016, 21:03, REAGOVAT
Správa KRNAP | Dobrovského 3 • 543 01 VRCHLABÍ
Telefon (+420) 499 456 111 | Fax (+420) 499 422 095 | podatelna(at)krnap.cz
IČ: 00088455 | DIČ: CZ00088455
® 2017 Správa KRNAP | Všechna práva vyhrazena | webmaster(at)krnap.cz